L 200 x 200 x 26 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek
Warmgewalst staal met gelijke hoeken is een veelzijdig constructiemateriaal dat wordt gebruikt in verschillende toepassingen waar de sterkte, het draagvermogen en de rechthoekige geometrie gunstig zijn. Het wordt geproduceerd via het warmwalsproces en voldoet aan de industrienormen om consistente kwaliteit en prestaties te garanderen.
| Aanduiding | G | H=B | t | r1 | r2 | Doorsnede-oppervlak mm²x10m² |
| L 200 x 200 x 26 | 76,6 | 200 | 26 | 18 | 9,0 | 97,6 |
L 200 x 200 x 26 warmgewalst staal met gelijke beenhoek Productinleiding:
| Producten Naam | L 200 x 200 x 26 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek |
| Standaard | ASTM AISI JIS DNS GB enz |
| Type | Gelijk of ongelijk |
| Maat | 20 mm * 20 mm --300 mm * 300 mm of de eis van de klant |
| Dikte | 2,5 mm--30 mm, of de eis van de klant |
| Lengte | 3m-12m of aangepast |
| Oppervlak | Gegalvaniseerd/roestvrij staal/koolstofstaal |
| Techniek | Koudgewalst/Heet Ondergedompeld |
| Staalkwaliteit | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; 3 21.310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L of de eis van de klant |
| Levering | 5-15 Dagen |
| Pakket | Tandard Seaway-verpakking, houten kist kan ook worden geleverd |
| MOQ | 1 ton |
| Betaalvoorwaarden | 30 procent TT plus 70 procent saldo |
| Tolerantie | ±1 procent |
| Laadhaven | China elke haven |
| Inspectie | Voor elke zending wordt een fabrieksinspectiecertificaat afgegeven. |

Over ons:
Met een wereldwijd netwerk van partners, klanten en leveranciers heeft GNEE een sterke aanwezigheid opgebouwd in belangrijke markten over de hele wereld. Onze strategische locaties en logistieke capaciteiten stellen ons in staat om klanten efficiënt te bedienen, ongeacht hun geografische locatie, en zorgen voor tijdige leveringen en naadloze klantervaringen.

Ploegpresentatie:

FAQ:
Vraag: Bent u een fabrikant?
A: Ja, we zijn fabrikanten. We hebben onze eigen fabriek en ons eigen bedrijf. Ik geloof dat we de
meest geschikte leverancier voor u.
A:We kunnen de TT, Western Union nu of onderhandeling accepteren.
Populaire tags: l 200 x 200 x 26 warmgewalst staal met gelijke beenhoek, China l 200 x 200 x 26 warmgewalst staal met gelijke beenhoek fabrikanten, leveranciers, fabriek


