L 200 x 200 x 25 HOET ROARD Steel Gelijke beenhoek
De specifieke eigenschappen van hete opgerolde gelijke hoekstaal zijn afhankelijk van het gebruikte type staal, de samenstelling ervan en het warmtebehandelingsproces. Over het algemeen staat warm opgerold staal bekend om zijn sterkte en duurzaamheid, waardoor het geschikt is voor toepassingen waarbij de structuur significante belastingen en krachten moet weerstaan.
| Aanduiding | G | H=B | t | r1 | r2 | Sectioneel gebied Mm²x10m² |
| L 200 x 200 x 25 | 73,9 | 200 | 25 | 18 | 9,0 | 94,1 |
L 200 x 200 x 25 HOET ROLLED STAAL Gelijke beenhoekproduct Introductie:
| Productennaam | L 200 x 200 x 25 HOET ROARD Steel Gelijke beenhoek |
| Standaard | Astm aisi jis dns gb enz |
| Type | Gelijk of ongelijk |
| Maat | 20 mm*20mm --300 mm*300 mm of de vereiste van de klant |
| Dikte | 2.5mm --30 mm of de vereiste van de klant |
| Lengte | 3m -12 m of aangepast |
| Oppervlak | Gegalvaniseerd/ roestvrij staal/ koolstofstaal |
| Techniek | Koud opgerold/heet gedompeld |
| Staalkwaliteit | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440a, 904L of de vereiste van de klant |
| Levering | 5-15 dagen |
| Pakket | Tandard Seaway Packing, houten kast kan ook worden verstrekt |
| Moq | 1 ton |
| Betalingsvoorwaarden | 30% TT +70% saldo |
| Tolerantie | ±1% |
| Laadpoort | China elke haven |
| Inspectie | Fabrieksinspectiecertificaat wordt uitgegeven voor elke zendingen. |

Over ons:
Kwaliteit is ons kenmerk. We begrijpen dat in de staalindustrie precisie en betrouwbaarheid van het grootste belang zijn. Ons toegewijde kwaliteitscontroleteam zorgt ervoor dat elk product dat onze faciliteit verlaat, voldoet aan strenge internationale normen. Onze toewijding aan kwaliteit reikt verder dan onze producten om onze diensten, leveringstijdlijnen en klantinteracties te omvatten.

Teampresentatie:

VEELGESTELDE VRAGEN:
Vraag: Bent u een fabrikant?
A: Ja, we zijn fabrikanten. We hebben onze eigen fabriek en ons eigen bedrijf. Ik geloof dat we de
meest geschikte leverancier voor u.
A: Het is normaal 7-10 dagen na ontvangst van uw aanbetaling.
Populaire tags: L 200 x 200 x 25 HOET ROARD Steel Gelijke beenhoek, China L 200 x 200 x 25 Hot Opgerolde staal Gelijke beenhoek Fabrikanten, leveranciers, fabriek


