L 250 x 250 x 20 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek
Warmgewalst staal met gelijke hoeken is een type constructiestaalproduct dat veel wordt gebruikt in constructie- en industriële toepassingen. Het wordt geproduceerd door middel van een proces dat warmwalsen wordt genoemd, waarbij een metalen knuppel of plaat tot hoge temperaturen wordt verwarmd en vervolgens door een reeks rollen wordt geleid om het in het gewenste dwarsdoorsnedeprofiel te vormen.
| Aanduiding | G | H=B | t | r1 | r2 | Doorsnede-oppervlak mm²x10m² |
| L 250 x 250 x 20 | 75,6 | 200 | 20 | 18 | 9,0 | 96,3 |
L 250 x 250 x 20 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek Productinleiding:
| Producten Naam | L 250 x 250 x 20 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek |
| Standaard | ASTM AISI JIS DNS GB enz |
| Type | Gelijk of ongelijk |
| Maat | 20 mm * 20 mm --300 mm * 300 mm of de eis van de klant |
| Dikte | 2,5 mm--30 mm, of de eis van de klant |
| Lengte | 3m-12m of aangepast |
| Oppervlak | Gegalvaniseerd/roestvrij staal/koolstofstaal |
| Techniek | Koudgewalst/Heet Ondergedompeld |
| Staalkwaliteit | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; 3 21.310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L of de eis van de klant |
| Levering | 5-15 Dagen |
| Pakket | Tandard Seaway-verpakking, houten kist kan ook worden geleverd |
| MOQ | 1 ton |
| Betaalvoorwaarden | 30 procent TT plus 70 procent saldo |
| Tolerantie | ±1 procent |
| Laadhaven | China elke haven |
| Inspectie | Voor elke zending wordt een fabrieksinspectiecertificaat afgegeven. |

Over ons:
Bij GNEE staan onze klanten centraal in alles wat we doen. Wij geloven in het smeden van duurzame partnerschappen door de unieke vereisten van onze klanten te begrijpen en onze oplossingen aan te passen aan hun specifieke behoeften. Onze toegewijde accountmanagers bieden persoonlijke assistentie, zodat elke transactie soepel en probleemloos verloopt.

Ploegpresentatie:

Veelgestelde vragen:
Vraag: Bent u een fabrikant?
A: Ja, we zijn fabrikanten. We hebben onze eigen fabriek en ons eigen bedrijf. Ik geloof dat we de
meest geschikte leverancier voor u.
A: Ja, we kunnen de gratis monsters leveren op voorwaarde dat deze in voorraad zijn, maar de transportkosten zijn voor rekening van de koper.
Populaire tags: l 250 x 250 x 20 warmgewalst staal met gelijke beenhoek, China l 250 x 250 x 20 warmgewalst staal met gelijke beenhoek fabrikanten, leveranciers, fabriek


