L 110 x 110 x 12 HOET ROARD Steel Gelijke beenhoek
HOET ROARD Gelijke hoek staal is een type structureel staal dat wordt geproduceerd via een specifiek productieproces. Het wordt gekenmerkt door zijn L-vormige dwarsdoorsnede, met beide benen van de hoek van gelijke lengte. Dit type staal wordt vaak gebruikt in verschillende constructie- en industriële toepassingen vanwege de sterkte, veelzijdigheid en structurele stabiliteit.
| Aanduiding | G | H=B | t | r1 | r2 | Sectioneel gebied Mm²x10m² |
| L 110 x 110 x 12 | 19,7 | 110 | 12 | 13 | 6,5 | 25,1 |
L 110 x 110 x 12 HOET ROARD STAAL Gelijke beenhoekproduct Introductie:
| Productennaam | L 110 x 110 x 12 HOET ROARD Steel Gelijke beenhoek |
| Standaard | Astm aisi jis dns gb enz |
| Type | Gelijk of ongelijk |
| Maat | 20 mm*20mm --300 mm*300 mm of de vereiste van de klant |
| Dikte | 2.5mm --30 mm of de vereiste van de klant |
| Lengte | 3m -12 m of aangepast |
| Oppervlak | Gegalvaniseerd/ roestvrij staal/ koolstofstaal |
| Techniek | Koud opgerold/heet gedompeld |
| Staalkwaliteit | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440a, 904L of de vereiste van de klant |
| Levering | 5-15 dagen |
| Pakket | Tandard Seaway Packing, houten kast kan ook worden verstrekt |
| Moq | 1 ton |
| Betalingsvoorwaarden | 30% TT +70% saldo |
| Tolerantie | ±1% |
| Laadpoort | China elke haven |
| Inspectie | Fabrieksinspectiecertificaat wordt uitgegeven voor elke zendingen. |

Over ons:
Bij Gnee ben je niet alleen een klant; Je bent een gewaardeerde partner. Onze klantgerichte aanpak plaatst uw behoeften in de voorhoede van onze activiteiten. We nemen de tijd om uw unieke vereisten en uitdagingen te begrijpen en onze oplossingen aan te passen om ervoor te zorgen dat ze perfect aansluiten bij uw doelen en ambities.

Klantbezoek:

VEELGESTELDE VRAGEN:
Vraag: Waarom kiezen voor ons?
Vraag: Kunnen we uw fabriek bezoeken?
A: hartelijk welkom. Zodra we uw schema hebben, regelen we het professionele verkoopteam om uw zaak op te volgen.
A: Ja, we kunnen een gratis monster bieden om te testen. Koper moet alle verzendkosten dragen.
Populaire tags: L 110 x 110 x 12 HOET ROARD Steel Gelijke beenhoek, China L 110 x 110 x 12 Hot Roled Steel Equal Leg Angle Manufacturers, Leveranciers, Factory


