L 110 x 110 x 10 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek
Een van de voordelen van het gebruik van warmgewalst staal is dat het zijn mechanische eigenschappen behoudt, zelfs na het walsproces bij hoge temperatuur. Het biedt over het algemeen een goede sterkte en duurzaamheid. Het is echter belangrijk op te merken dat het oppervlak van warmgewalst staal een karakteristieke schaal of ruwe textuur kan hebben als gevolg van het verhittingsproces. Afhankelijk van de toepassing kunnen aanvullende afwerkingsstappen zoals slijpen of schilderen nodig zijn om het gewenste uiterlijk en de gewenste oppervlakteafwerking te bereiken.
| Aanduiding | G | H=B | t | r1 | r2 | Doorsnede-oppervlak mm²x10m² |
| L 110 x 110 x 10 | 16,6 | 110 | 10 | 13 | 6,5 | 21,2 |
L 110 x 110 x 10 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek Productinleiding:
| Producten naam | L 110 x 110 x 10 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek |
| Standaard | ASTM AISI JIS DNS GB enz |
| Type | Gelijk of ongelijk |
| Maat | 20 mm * 20 mm --300 mm * 300 mm of de eis van de klant |
| Dikte | 2,5 mm--30 mm, of de eis van de klant |
| Lengte | 3m-12m of aangepast |
| Oppervlak | Gegalvaniseerd/roestvrij staal/koolstofstaal |
| Techniek | Koudgewalst/Heet Ondergedompeld |
| Staalkwaliteit | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; 3 21.310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L of de eis van de klant |
| Levering | 5-15 Dagen |
| Pakket | Tandard Seaway-verpakking, houten kist kan ook worden geleverd |
| MOQ | 1 ton |
| Betaalvoorwaarden | 30 procent TT plus 70 procent saldo |
| Tolerantie | ±1 procent |
| Laadhaven | China elke haven |
| Inspectie | Voor elke zending wordt een fabrieksinspectiecertificaat afgegeven. |

Over ons:
Ons succesverhaal is geschreven door een team van doorgewinterde professionals die hun expertise, passie en toewijding aan tafel brengen. Van bekwame ingenieurs tot scherpzinnige marktanalisten, ons diverse team werkt naadloos samen om inzichten, begeleiding en oplossingen te bieden die uw bedrijf in staat stellen te gedijen in een steeds evoluerende wereldwijde markt.

Klantbezoek:

Veelgestelde vragen:
Vraag: Waarom voor ons kiezen?
A: De binnenlaag is bedekt met een waterdichte papieren buitenlaag, verpakt met ijzer en vastgezet met een gegaste houten bak. Het kan producten effectief beschermen tegen corrosie tijdens transport over zee.
Populaire tags: l 110 x 110 x 10 warmgewalst staal met gelijke beenhoek, China l 110 x 110 x 10 warmgewalst staal met gelijke beenhoek fabrikanten, leveranciers, fabriek


