60 x 30 x 6 stalen hoekijzer
De dwarsdoorsnede van een hoekijzer lijkt op de letter "L", met twee loodrechte benen van gelijke of ongelijke lengte. De twee benen van de hoek ijzer ontmoeten elkaar bij een 90- diploma hoek, die de L-vorm vormen. Dit ontwerp geeft de hoek ijzer zijn naam.
| 60 x 30 x 6 stalen hoek ijzerspecificatie | |
|---|---|
| Sectie | 60 x 30 x 6 RSA |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Dikte | 6 mm |
60 x 30 x 6 stalen hoek ijzerproducten introductie
| Productnaam | 60 x 30 x 6 stalen hoekijzer |
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN, ETC. |
| Specificatie |
Gelijke hoek |
|
Ongelijke hoek |
|
| Techniek | Gelast, heet opgerold, verzonnen |
| Sollicitatie | veel gebruikt in verschillende architecturale en technische structuren, zoals a.) stralen, bruggen, schip; b.) Transmissietoren, reactietoren; c.) transportmachines tillen; d.) Industriële oven; e.) Containerframe, schappen van magazijngoederen, enz |
| Betalingsvoorwaarden | 30% storting door T/T en 70% saldo tegen kopie van B/L door T/T, onherroepelijk 100% L/C bij zicht. |
| Verpakkingsdetail | Volgens standaard zeewaardig pakket of als eis van de klant |

Over ons:
Gnee heeft een ongeëvenaard team van experts uit de industrie die een diepgaand begrip hebben van het landschap van de staalhandel. Onze doorgewinterde professionals bezitten een schat aan kennis in metallurgie, marktdynamiek en wereldwijde toeleveringsketens. Deze expertise stelt ons in staat om een breed scala aan staalproducten te vinden, samen te stellen en te distribueren, afgestemd op de specifieke vereisten van onze klanten in verschillende industrieën.

Klantbezoek:

VEELGESTELDE VRAGEN:
Vraag: Biedt u monsters? Is het gratis of extra?
A: Ja, we kunnen het monster gratis kosten aanbieden, maar betalen niet de kosten van vracht.
Vraag: Hoe krijg ik een nauwkeurig citaat?
A: Grootte en lengte van productdetails, producthoeveelheden, productmateriaalkwaliteit.
Populaire tags: 60 x 30 x 6 stalen hoek ijzer, porselein 60 x 30 x 6 stalen hoekijzerfabrikanten, leveranciers, fabriek


