150 x 150 x 12 stalen hoekijzer
De dwarsdoorsnede van een hoekijzer lijkt op de letter "L", met twee loodrechte benen van gelijke of ongelijke lengte die onder een hoek van 90-graden zijn verbonden. Het langere been wordt het "been" genoemd en het kortere been wordt de "flens" genoemd.
| 150 x 150 x 12 stalen hoekijzer SPECIFICATIE | |
|---|---|
| Sectie | 120 x 120 x 12 RSA |
| Breedte | 120mm |
| Hoogte | 120mm |
| Dikte | 12mm |
150 x 150 x 12 stalen hoekijzer productintroductie
| Productnaam | 150 x 150 x 12 stalen hoekijzer |
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN, enz. |
| Specificatie |
Gelijke hoek |
|
Ongelijke hoek |
|
| Techniek | Gelast, warmgewalst, gegalvaniseerd |
| Sollicitatie | wijd gebruikt in een verscheidenheid van architecturale en techniekstructuren, zoals a.) balken, bruggen, schip; b.) zendmast, reactietoren; c.) het heffen van transportmachines; d.) industriële oven; e.) containerframe, planken voor magazijngoederen, enz |
| Betaalvoorwaarden | 30 procent aanbetaling door T/T en 70 procent saldo tegen kopie van B/L door T/T, onherroepelijke 100 procent L/C op zicht. |
| Details van de verpakking | vanaf standaard zeewaardig pakket of als eis van de klant |

Over ons:
Als stewards van de staalindustrie erkent GNEE het belang van duurzaamheid en innovatie. We zoeken actief naar milieuvriendelijke oplossingen en promoten het verantwoorde gebruik van hulpbronnen in al onze activiteiten. Onze toewijding aan innovatie drijft ons ertoe geavanceerde technologieën en strategieën te verkennen die onze efficiëntie verbeteren, afval verminderen en bijdragen aan een groenere toekomst.

Klantbezoek:

Veelgestelde vragen:
Vraag: Levert u monsters? is het gratis of extra?
A: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten.
Vraag: Wat is uw MOQ?
A: Gewoonlijk is onze MOQ 5t. Maar als uw hoeveelheid klein is, kan de prijs iets hoger zijn. Wanneer er een grote hoeveelheid is, zal de prijs vrij lager zijn.
Populaire tags: 150 x 150 x 12 stalen hoekijzer, China 150 x 150 x 12 stalen hoekijzer fabrikanten, leveranciers, fabriek


