L 90 x 90 x 8 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek
Warmgewalste gelijke hoeken zijn een constructiestaalproduct dat veel wordt gebruikt in de bouw, productie en diverse andere toepassingen. Het wordt gevormd door een knuppel of plaat bij hoge temperaturen door een reeks rollen te rollen die het staal in het gewenste hoekprofiel vormen. "Gelijke hoeken" betekent dat de twee hoeken even lang zijn en dat de hoek daartussen gewoonlijk 90 graden is.
| Aanduiding | G | H=B | t | r1 | r2 | Doorsnede-oppervlak mm²x10m² |
| L 90 x 90 x 8 | 10,9 | 90 | 8 | 11 | 5,5 | 13,9 |
L 90 x 90 x 8 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek Productinleiding:
| Producten Naam | L 90 x 90 x 8 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek |
| Standaard | ASTM AISI JIS DNS GB enz |
| Type | Gelijk of ongelijk |
| Maat | 20 mm * 20 mm --300 mm * 300 mm of de eis van de klant |
| Dikte | 2,5 mm--30 mm, of de eis van de klant |
| Lengte | 3m-12m of aangepast |
| Oppervlak | Gegalvaniseerd/roestvrij staal/koolstofstaal |
| Techniek | Koudgewalst/Heet Ondergedompeld |
| Staalkwaliteit | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; 3 21.310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L of de eis van de klant |
| Levering | 5-15 Dagen |
| Pakket | Tandard Seaway-verpakking, houten kist kan ook worden geleverd |
| MOQ | 1 ton |
| Betaalvoorwaarden | 30 procent TT plus 70 procent saldo |
| Tolerantie | ±1 procent |
| Laadhaven | China elke haven |
| Inspectie | Voor elke zending wordt een fabrieksinspectiecertificaat afgegeven. |

Over ons:
Met 16 jaar toegewijde ervaring in de buitenlandse handel in staal, beschikt ons team van experts over een ongeëvenaard niveau van branchekennis en marktinzichten. Deze expertise stelt ons in staat om een breed scala aan staalproducten te sourcen, te leveren en te distribueren, inclusief maar niet beperkt tot platen, spoelen, platen, buizen en meer. Van standaardspecificaties tot gespecialiseerde legeringen, GNEE is uw one-stop-bestemming voor al uw staalvereisten.

Klantbezoek:

Veelgestelde vragen:
Vraag: Waarom voor ons kiezen?
Vraag: Kunnen we uw fabriek bezoeken?
A: Van harte welkom. Zodra we uw planning hebben, regelen we het professionele verkoopteam om uw zaak op te volgen.
A: De binnenlaag is bedekt met een waterdichte papieren buitenlaag, verpakt met ijzer en vastgezet met een gegaste houten bak. Het kan producten effectief beschermen tegen corrosie tijdens transport over zee.
Populaire tags: l 90 x 90 x 8 warmgewalst staal met gelijke beenhoek, China l 90 x 90 x 8 warmgewalst staal met gelijke beenhoek fabrikanten, leveranciers, fabriek


