L 200 x 200 x 23 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek
Een "gelijke hoek" verwijst naar een hoekvorm waarbij beide benen even lang zijn en een hoek van 90-graden vormen. Dit creëert een rechthoekige driehoekige doorsnede. GNEE kan roestvrijstalen hoekstaal en koolstofstaal hoekstaal aanpassen. Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op.
| Aanduiding | G | H=B | t | r1 | r2 | Doorsnede-oppervlak mm²x10m² |
| L 200 x 200 x 23 | 68,3 | 200 | 23 | 18 | 9,0 | 87,1 |
L 200 x 200 x 23 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek Productinleiding:
| Producten naam | L 200 x 200 x 23 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek |
| Standaard | ASTM AISI JIS DNS GB enz |
| Type | Gelijk of ongelijk |
| Maat | 20 mm * 20 mm --300 mm * 300 mm of de eis van de klant |
| Dikte | 2,5 mm--30 mm, of de eis van de klant |
| Lengte | 3m-12m of aangepast |
| Oppervlak | Gegalvaniseerd/roestvrij staal/koolstofstaal |
| Techniek | Koudgewalst/Heet Ondergedompeld |
| Staalkwaliteit | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; 3 21.310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L of de eis van de klant |
| Levering | 5-15 Dagen |
| Pakket | Tandard Seaway-verpakking, houten kist kan ook worden geleverd |
| MOQ | 1 ton |
| Betaalvoorwaarden | 30 procent TT plus 70 procent saldo |
| Tolerantie | ±1 procent |
| Laadhaven | China elke haven |
| Inspectie | Voor elke zending wordt een fabrieksinspectiecertificaat afgegeven. |

Over ons:
Begin aan een reis van succes met GNEE als uw vertrouwde partner in buitenlandse staalhandel. Neem vandaag nog contact met ons op om te ontdekken hoe we kunnen samenwerken om uw bedrijf naar nieuwe hoogten te tillen. Ervaar het GNEE-verschil – waar expertise en uitmuntendheid elkaar ontmoeten.

Ploegpresentatie:

FAQ:
Vraag: Bent u een fabrikant?
A: Ja, we zijn fabrikanten. We hebben onze eigen fabriek en ons eigen bedrijf. Ik geloof dat we de
meest geschikte leverancier voor u.
A: Ja, we kunnen door de klant gemaakt worden door uw monsters of techniektekeningen, we kunnen de mal en de armaturen bouwen.
Populaire tags: l 200 x 200 x 23 warmgewalst staal met gelijke beenhoek, China l 200 x 200 x 23 warmgewalst staal met gelijke beenhoek fabrikanten, leveranciers, fabriek


