L 150 x 150 x 20 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek
Warmgewalst staal met gelijke hoeken is een type constructiestaal dat wordt geproduceerd door het warmwalsproces. Het wordt vaak gebruikt in verschillende constructie- en industriële toepassingen waar sterkte en duurzaamheid belangrijke factoren zijn. De term "gelijke hoek" verwijst naar het feit dat beide benen van de hoek dezelfde lengte hebben en dat de hoeken tussen de benen allemaal 90 graden zijn.
| Aanduiding | G | H=B | t | r1 | r2 | Doorsnede-oppervlak mm²x10m² |
| L 150 x 150 x 20 | 44,2 | 150 | 20 | 16 | 8,0 | 56,3 |
L 150 x 150 x 20 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek Productinleiding:
| Producten Naam | L 150 x 150 x 20 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek |
| Standaard | ASTM AISI JIS DNS GB enz |
| Type | Gelijk of ongelijk |
| Maat | 20 mm * 20 mm --300 mm * 300 mm of de eis van de klant |
| Dikte | 2,5 mm--30 mm, of de eis van de klant |
| Lengte | 3m-12m of aangepast |
| Oppervlak | Gegalvaniseerd/roestvrij staal/koolstofstaal |
| Techniek | Koudgewalst/Heet Ondergedompeld |
| Staalkwaliteit | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; 3 21.310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L of de eis van de klant |
| Levering | 5-15 Dagen |
| Pakket | Tandard Seaway-verpakking, houten kist kan ook worden geleverd |
| MOQ | 1 ton |
| Betaalvoorwaarden | 30 procent TT plus 70 procent saldo |
| Tolerantie | ±1 procent |
| Laadhaven | China elke haven |
| Inspectie | Voor elke zending wordt een fabrieksinspectiecertificaat afgegeven. |

Over ons:
Kwaliteit is de hoeksteen van het succes van GNEE. We zijn er trots op samen te werken met gerenommeerde staalfabrieken en fabrikanten die voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen. Strenge kwaliteitscontroles worden uitgevoerd in elke fase van de toeleveringsketen, om te garanderen dat de producten die we leveren van superieure kwaliteit zijn en voldoen aan internationale specificaties.

Ploegpresentatie:

Veelgestelde vragen:
Vraag: Bent u een fabrikant?
A: Ja, we zijn fabrikanten. We hebben onze eigen fabriek en ons eigen bedrijf. Ik geloof dat we de
meest geschikte leverancier voor u.
A: We citeren u meestal binnen 24 uur nadat we uw aanvraag hebben ontvangen. Als u zeer dringend bent om de offerte te ontvangen. Bel ons of vertel het ons in uw e-mail, zodat we uw aanvraag als prioriteit kunnen beschouwen.
Populaire tags: l 150 x 150 x 20 warmgewalst staal met gelijke beenhoek, China l 150 x 150 x 20 warmgewalst staal met gelijke beenhoek fabrikanten, leveranciers, fabriek


