L 100 x 100 x 12 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek
Het productieproces van warmgewalst staal met gelijke hoeken omvat het verhitten van een knuppel of een stuk staal tot extreem hoge temperaturen, meestal boven 1700 graden F (925 graden), en het vervolgens door een reeks rollen leiden om het in het gewenste hoekprofiel te vormen. De hoge temperatuur maakt het staal beter kneedbaar, waardoor het gemakkelijk in de hoekvorm kan worden gevormd zonder te barsten of te breken.
| Aanduiding | G | H=B | t | r1 | r2 | Doorsnede-oppervlak mm²x10m² |
| L 100 x 100 x 12 | 17,8 | 100 | 12 | 12 | 6,0 | 22,7 |
L 100 x 100 x 12 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek Productinleiding:
| Producten naam | L 100 x 100 x 12 Warmgewalst staal met gelijke beenhoek |
| Standaard | ASTM AISI JIS DNS GB enz |
| Type | Gelijk of ongelijk |
| Maat | 20 mm * 20 mm --300 mm * 300 mm of de eis van de klant |
| Dikte | 2,5 mm--30 mm, of de eis van de klant |
| Lengte | 3m-12m of aangepast |
| Oppervlak | Gegalvaniseerd/roestvrij staal/koolstofstaal |
| Techniek | Koudgewalst/Heet Ondergedompeld |
| Staalkwaliteit | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; 3 21.310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L of de eis van de klant |
| Levering | 5-15 Dagen |
| Pakket | Tandard Seaway-verpakking, houten kist kan ook worden geleverd |
| MOQ | 1 ton |
| Betaalvoorwaarden | 30 procent TT plus 70 procent saldo |
| Tolerantie | ±1 procent |
| Laadhaven | China elke haven |
| Inspectie | Voor elke zending wordt een fabrieksinspectiecertificaat afgegeven. |

Over ons:
Ons bereik reikt tot ver buiten de geografische grenzen. Met een robuust netwerk van partners, leveranciers en klanten over de hele wereld hebben we een ecosysteem ontwikkeld dat samenwerking, groei en wederzijds succes bevordert. Van Noord-Amerika tot Azië, van Europa tot Afrika, we hebben ons gevestigd als een go-to-source voor hoogwaardige staalproducten en uitzonderlijke service.

Klantbezoek:

FAQ:
Vraag: Waarom voor ons kiezen?
Vraag: Kunnen we uw fabriek bezoeken?
A: Van harte welkom. Zodra we uw planning hebben, regelen we het professionele verkoopteam om uw zaak op te volgen.
A: We hebben ISO 9001, MTC, inspecties door derden zijn allemaal beschikbaar, zoals SGS, COC, BV, BIS, ABSect.
Populaire tags: l 100 x 100 x 12 warmgewalst staal met gelijke beenhoek, China l 100 x 100 x 12 warmgewalst staal met gelijke beenhoek fabrikanten, leveranciers, fabriek


